2011.g. Latvijas Čempionāts Snūkerā. Finālturnīrs

18.04 - 07.05.2011 Champions' Club
Uzvarētāji: 1. Sergejs Sergejevs; 2. Pēteris Ermansons; 3. Vilnis Mainulis, Tatjana Vasiļjeva

Turnīra norises vieta — Biljarda centrs Champions' Club, Rīga, Ropažu iela 7.

Turnīra norises laiks – 2011.gada 18.aprīlis – 2011.gada.7.maijs.

Fīnals (lidz 7. uzv.fr.) 06.05. 12:30
Pēteris Ermansons — Sergejs Sergejevs 5:7

06.05. rezultāti
17.04. turnīra izloze

Turnīra formāts — spēles notiek pēc olimpiskās sistēmas (izslēgšanas spēles no pirmās kvalifikācijas kārtas)

Galvenais tiesnesis: JURIJS BELOZJOROVS (tālr.: +371 26709115)


Kvalifikācijas kārta (lidz 3. uzv.fr.) 18.04.
kk1: Valdis Kleinhofs — Rodions Judins 0:3
kk2: Māris Mangulis — w/o
kk3: Gatis Taube — Jānis Apeinis 2:3
kk4: Aleksandrs Šumilovs — Boriss Kovanskis 3:1
kk5: Jānis Pāvels — Gundars Graumanis 3:2
kk6: Mārtiņš Sils — Edgras Rusiņš 2:3
kk7: Raitis Ozoliņš — w/o
kk8: Māris Sprancis — Aleksandrs Jurovskis 0:3

1. Kārta (lidz 4. uzv.fr.)
19.04. 18:30
1k1: (17) Māris Kaļva — Rodions Judins 3:4
1k3: (21) Vladimirs Boļševs — Jānis Apeinis 4:1
1k7: (23) Edmunds Kriķis — Raitis Ozoliņš 2:4
1k8: (18) Jevgenijs Abeltiņš — Aleksandrs Jurovskis 4:1

20.04. 18:30
1k2: (24) Ivars Mežulis — Māris Mangulis 4:1
1k4: (20) Aleksejs Kožemjakovs — Aleksandrs Šumilovs 4:2
1k5: (19) Matīss Šulmanis — Gundars Graumanis 4:0
1k6: (22) Rihards Celmiņš — Edgars Rusiņš 4:0

2. Kārta (lidz 4. uzv.fr.)
25.04. 18:30
2k2: (9) Ojārs Blezūrs — Ivars Mežulis 4:0
2k3: (12) Jurijs Belozjorovs — Vladimirs Boļševs 4:0
2k4: (13) Arturs Elsts — leksejs Kožemjakovs 4:1
2k8: (15) Inese Lukaevska — Jevgenijs Abeltiņš 3:4

26.04. 18:30
2k1: (16) Uģis Zeidaks — Rodions Judins 2:4
2k5: (14) Aleksandrs Zaicevs — Matīss Šulmanis 4:1
2k6: (11) Sergejs Soveršennijs — Rihards Celmiņš 4:1
2k7: (10) Anna Prisjažņuka — Raitis Ozoliņš 4:3

1/8 Fīnals (lidz 4. uzv.fr.)
27.04. 18:30
8f1: (1) Vilnis Mainulis — Rodions Judins 4:0
8f2: (8) Māris Volajs — (9) Ojārs Blezūrs 1:4
8f3: (5) Elvijs Melnis — (12) Jurijs Belozjorovs 4:1
8f4: (4) Pēteris Ermansons — (13) Arturs Elsts 4:2

28.04. 18:30
8f5: (3) Sergejs Sergejevs — (14) Aleksandrs Zaicevs 4:3
8f6: (6) Sergejs Koļcovs — (11) Sergejs Soveršennijs 4:0
8f7: (7) Vladimirs Ladins — (10) Anna Prisjažņuka 4:0
8f8: (2) Tatjana Vasiļjeva — (18) Jevgenijs Abeltiņš 4:0

¼ Fīnals (lidz 5. uzv.fr.) 02.05. 18:00
4f1: (1) Vilnis Mainulis — (9) Ojārs Blezūrs 5:2
4f2: (5) Elvijs Melnis — (4) Pēteris Ermansons 4:5
4f3: (3) Sergejs Sergejevs — (6) Sergejs Koļcovs 5:0
4f4: (7) Vladimirs Ladins — (2) Tatjana Vasiļjeva 3:5

½ Fīnals (lidz 5. uzv.fr.) 04.05. 18:00
2f1: (1) Vilnis Mainulis — (4) Pēteris Ermansons 2:5
2f2: (3) Sergejs Sergejevs — (2) Tatjana Vasiļjeva 5:0

Fīnals (lidz 7. uzv.fr.) 06.05. 12:30
(4) Pēteris Ermansons — (3) Sergejs Sergejevs 5:7

Iekomentē

*